صبرا
خانه / شیلنگ آب / قیمت شیلنگ آب دو اینچ (نمره ۶ – حلقه ۲۰ متری)

قیمت شیلنگ آب دو اینچ (نمره ۶ – حلقه ۲۰ متری)

دانستن قیمت شیلنگ آب دو اینچ (نمره ۶) در بازار ایران تنها با ارتباط گرفتن با شرکتی معتبر که کارش و تخصصش فروش عمده این نوع شیلنگ یعنی شیلنگ آب دو اینچ می باشد، امکان پذیر است. چرا که این شرکتها فقط می توانند قیمت دقیق را به شما اعلام کنند.

امروز به جرعت می توان گفت که کالایی مانند شیلنگ از جمله محصولاتی می باشد که با زندگی بشریت گره خورده است چرا که انسان ها نیازمند این هستند که آب و گاز و سایر مواد را با وسیله ای جهت استفاده بهیه از ان منتقل کنند

بهترین شی و به عبارت دیگر تنها وسیله ای که امروز برای انتقال مایعات و گازها و حتی جامدات استفاده می گردد کالایی است به نام شیلنگ و لوله.

 

قیمت شیلنگ آب دو اینچ

شیلنگ آب دو اینچ چیست؟

در کل شیلنگ ها را در بازار بر اساس سایز دسته بندی می کنند

یکی از انواع پرمصرف شیلنگ آب نو دو اینچ آن می باشد که در بازار خرید و فروش می شود

برخی از بازاریان به شیلنگ آب دو اینچ، شیلنگ نمره ۶ نیز می گویند و معمولا برای استعلام دقیق قیمت شیلنگ آب دو اینچ می گویند که:

  • قیمت شیلنگ نمره ۶ الان چند است؟

پس هر شیلنگی که سایز و اندازه دهانه خروجی آن دو اینچ باشد، به شیلنگ آب ۶ معروف است.

 

قیمت شیلنگ آب دو اینچ

صادارت شیلنگ آب دو اینچ

سال، ساله رونق تولید و رشد اقتصاد ایران است، امروز تولید کنندگان بسیاری وارد بازار شده اند و کمر همت بسته اند برای تولید محصولات بهتر و با کیفیت تر که در آنها استاندارد های جهانی رعایت شده است.

یکی از محصولاتی که امروز در ایران توسط تولید کنندگان تولید می شود، شیلنگ آب نمره ۶ یا همان سایز ۲ اینچ می باشد

این شیلنگ امروز در ایران با کیفیتی که تمام استاداردهای جهانی در آن رعایت شده تولید می گردد که قابلیت رقابت هم از لحاظ کیفیت و هم از لحاظ قیمت با تمامی شیلنگهای تولید شده در سراسر جهان را دارد.

 

قیمت شیلنگ آب دو اینچ

 

شیلنگ آب ۲ اینچ بیشتر برای ابیاری باغها و پارکها و … استفاده می گردد و کشورهای حاصل خیز اروپایی یکی از بازارهای هدف برای تاجران فروشنده شیلنگ ایران زمین می باشد

البته کشورهای هماسیه همیشه و تقریبا می توان گفت بازار هدف همه محصولاتی هستند که در ایران تولید می شود که شیلنگ های اب و گاز نیز به این کشورها صادرات چشم گیری در چند سال اخیر داشته است.

امروز بازارهای زیادی در جهان هستند که پتانسیل این را دارند که شیلنگ با کیفیت ایرانی به آنجا صادر شوند اما از چشم تاجران ما دور ماند و از بازار پرسود و منفعت این کشورها غافلند.

از مهمترین این کشورها میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

  • کشور تانزانیا
  • کشور کنیا
  • کشور قرقیزستان
  • کشور اکراین
  • کشور بلاروس
  • کشور تایلند
  • و …

برای تامین جنس صادراتی و ورود به بازار و تعیین قیمت شیلنگ آب دو اینچ و … یکی از بهترین راه ها ارتباط مستقیم با مشاورین تجاری واحد فروش صادراتی این شرکت فروش عمده شیلنگ آب و گاز در ایران می باشد.

قیمت شیلنگ آب دو اینچ

یقینا برای ورود به بازارهای صادراتی و فتح کشورهای بیشتر برای فروش شیلنگ آب، باید از قیمت شیلنگ آب دو اینچ مطلع شد

خب قیمت ها در ایران همیشه بالا و پایین می شوند و حقیقا نمی توان قیمت دقیق، بروز و آنلاین را در سایت درج کرد اما می توان به مشتریانی که با ما تماس میگیرند اعلام نمود.

خرید شیلنگ آب (۱/۲ اینچ تا ۲ اینچ)

برای عزیزانی که به صورت عمده قصد خرید شیلنگ آب در انواع مختلف دارند تخفیفات ویژه ای قرار داده ایم که به عزیزانی که با واحد فروش ما تماس بگیرند به آنها اعلام می شود و در صورت تمایل بار مورد نیاز شما آماده و برای شما راسال می گردد.

جهت خرید و فروش انواع شیلنگ صنعتی و کشاورزی می توانید با ما ارتباط بگیرید:
شرکت شیلنگ صبرا
راه های ارتباط با ما:
mobile icon شماره تماس: 09191223482 (آقای معدن دار)
eitaa icon کانال ایتا شرکت: SabraHose@
telegram icon کانال تلگرام شرکت: SabraHose@

مطلب پیشنهادی

فروش شیلنگ آب نرم

نمایندگی فروش شیلنگ آب نرم

یکی از مهمترین شیلنگ هایی که با توجه به پرکاربرد بودنش در بازار تولید می …