صبرا
خانه / شیلنگ خرطومی / فروشگاه شیلنگ خرطومی کشاورزی مرغوب و ارزان

فروشگاه شیلنگ خرطومی کشاورزی مرغوب و ارزان

فروشگاه شیلنگ خرطومی کشاورزی صبرا یکی از مراکز فروش انواع شیلنگ است که هر خریدار و فروشنده ای می تواند برای تامین و تهیه نیازهای بازار خود به آن مراجعه و با قیمت های مناسب و خدماتی ارزنده مواجه شود. شیلنگ خرطومی از جمله مهمترین شیلنگ های کشاورزی می باشد که امروزه نبود آن در بازار مشکلات بسیاری برای کشاورزان ایجاد می کند.

شیلنگ خرطومی کشاورزی

شیلنگ خرطومی کشاورزی چیست؟

شیلنگ خرطومی کشاورزی از جمله شیلنگ هایی می باشد که از آن برای انتقال آب در زمین های زارعی استفاده می کنند. شما شیلنگ های خرطومی کشاورزی را در شکل های مختلفی در بازار مشاهده می کنید که برخی از انواع آن را در تصاویر زیر مشاهده خواهید کرد.

 

شیلنگ خرطومی کشاورزی

ماده اولیه ساخت شیلنگ خرطومی

شیلنگ های خرطومی کشاورزی هم غالبا مانند اکثر شیلنگ های موجود در بازار از ماده گرانول پی وی سی ساخنه می شود. البته ناگفته نماند که مواد اولیه دیگری هم هستند که در ساخت این شیلنگ موثر هستند اما می توان مهمترین ماده اولیه ساخت اکثر شیلنگ های کشاورزی و حتی برخی از شیلنگ های صنعتی را گرانول پی وی سی دانست.

 

شیلنگ خرطومی کشاورزی

مرکز فروش شیلنگ خرطومی کشاورزی ارزان

خب تا به اینجا یکسری اطلاعات مفید و ارزنده در مورد انواع شیلنگ های خرطومی بدست آوردید، در ادامه شما را با شرکت صبرا آشنا میکنیم که مرکز فروش شیلنگ خرطومی کشاورزی در رنگ ها و سایزها و کیفیت های مختلف می باشد.

 

شیلنگ خرطومی کشاورزی

قیمت لوله خرطومی طوسی کشاورزی

ماده اولیه ساخت شیلنگ که بر روی کیفیت و مرغوبیت شیلنگ های خرطومی موثر هستند به علاوه میزان و حجم خرید شما همیشه دو عامل بسیار مهم و تاثیرگذار بر روی قیمت این نوع شیلنگ بوده اند. قیمت شیلنگ خرطومی دارای نوسان است به همین دلیل از شما خواهشمندیم برای اطلاع آنلاین و دقیق از قیمت این شیلنگ مستقیما با ما تماس بگیرید.

 

ورود به بازار شیلنگ های کشاورزی

ما به عنوان یک متخصص و شرکتی که مدت هاست به صورت تخصصی در حوزه تجاری انواع شیلنگ های کشاورزی و صنعتی مشغول به فعالیت هستیم به شما عزیزان خبر از بازار بسیار پر سود و کم رقیب در این حوزه می دهیم، منافع مالی بسیاری در آن نهفته است و ما شما تاجران، بازرگانان، سرمایه گذاران و تمامی علاقه مندان ورود به این بازار پر رونق را در جهت پیشبرد اهداف تجاری و تامین مشتریانشان یاری می رسانیم.

 

شیلنگ خرطومی کشاورزی

چرا شیلنگ صبرا؟

از بهترین و مهمترین عواملی که این شرکت را بسیار متمایز می کند و تاجران بسیار را هم علاقه مند به همکاری با آن و بستن قرارداد های تجاری می نماید عبارتند از:

  • ارائه کیفیتی مطلوب در کنار قیمتی مناسب در بازار
  • از جمله دلایلی که باعث شده قیمت ها در این شرکت مناسب و رقابتی باشد دسته اول بودن این شرکت و حذف واسطه ها می باشد.
  • کادری خوش برخورد و همیشه آماده به خدمت برای پاسخگویی به نیازها و سوالات شما
  • ارسال سفارشات شما در هر حجمی که می خواهید به سراسر ایران و جهان
  • و …
جهت خرید و فروش انواع شیلنگ صنعتی و کشاورزی می توانید با ما ارتباط بگیرید:
شرکت شیلنگ صبرا
راه های ارتباط با ما:
mobile icon شماره تماس: 09191223482 (آقای معدن دار)
eitaa icon کانال ایتا شرکت: SabraHose@
telegram icon کانال تلگرام شرکت: SabraHose@