صبرا
خانه / شیلنگ آبیاری / خرید شیلنگ ابیاری مستقیم از کارخانه

خرید شیلنگ ابیاری مستقیم از کارخانه

خرید شیلنگ ابیاری

 

شاید خیلی از شما خریداران انواع شیلنگ های کشاورزی به دنبال خرید شیلنگ ابیاری مستقیم از کارخانه می باشید تا بدین وسیله واسطه ها را کنار زده و بتوانید این نوع شیلنگ را با قیمت کف بازار خریداری کنید. برای رسیدن به این هدف بهتر است با بزرگترین عرضه کننده شیلنگ در ایران آشنا شوید.

 

خرید شیلنگ ابیاری

اهمیت شیلنگ ابیاری کشاورزی

از مهمترین شیلنگ های تولید شده به دست بشر که در زمین های کشاورزی برای کنترل و هدایت آب از آن استفاده می گردد شیلنگ های آبیاری می باشد که امروزه تقریبا همه با اسم آن آَشنا هستند.

مهندسان کشاورزی و کارشناسان امروزه استفاده از شیلنگ های آبیاری توسط کشاورزان را امری ضروری دانسته و معتقدند که تعبیه و کارگذاشتن شیلنگ های آبیاری در بین محصولات کشاورزی نه تنها باعث می شود که آب به صورت کاملا یکنواخت و با یک سیستم منظم در بین محصولات پخش شود بلکه از هدر رفتن آن بسیار جلو گیری می شود.

اگر شما از قیمت هر ساعت آبی که برای آبیاری زمین های کشاورزی مطلع باشید به این نتیجه خواهید رسید که هر قطره آن چه مقدار ارزشمند است از این رو به کشاورزان توصیه می شود از خرید شیلنگ ابیاری غافل نشوند.

 

خرید شیلنگ ابیاری

 

ویژگی های شیلنگ آبیاری

شیلنگ های آبیاری را با ساختارهای مختلفی تولید می کنند جهت استفاده از زمینهای و شرایط جوی مختلف که شما زمان خرید شیلنگ ابیاری مورد نیازتان آن را در انواع مختلفی می بینید که عبارتند از:

از لحاظ تعداد لایه:

  • تک لایه
  • دولایه
  • چهارلایه
  • و…

و از لحاظ سایز:

  • ۱ اینچ
  • ۲ اینچ
  • ۳ اینچ
  • و …

شما این شیلنگ را در رنگهای مختلف نیز در بازار مشاهده خواهید کرد.

خرید شیلنگ ابیاری

قیمت شیلنگ ابیاری کشاورزی

امروزه با کشاورزان بسیاری مصاحبه کرده ایم که چرا خرید شیلنگ ابیاری را برای زمین های زراعی خود انجام نمی دهند و به عبارت دیگر چرا از این سیستم آبیاری محصولات کشاورزی استفاده نمی کنند که اکثر آنها مهمترین دلیلشان قیمت شیلنگ ابیاری کشاورزی بود.

از این رو برای ترویج این فرهنگ خوب و مفید یعنی تعبیه سیستم ابیاری قطره ای در کشور، این شرکت، با تخفیفات ویژه هر نوع شیلنگ آبیاری قطره ای که مورد نظر و نیاز شما کشاورز محترم می باشد را با قیمتهای و شرایط عالی در بازار عرضه می نماید.

پس بدون دغدغه داشتن برای قیمت شیلنگ آبیاری کشاورزی آن را بخرید و قدم مهم و مثبتی در امر صرفه جویی در مصرف آب بردارید.

 

خرید شیلنگ ابیاری

قیمت شیلنگ آب یاسا

یکی از انواع شیلنگ های آبیاری در منازل و مزارع شیلنگ آب یاسا می باشد که این نوع شیلنگ به خاطر کیفیت خوب و طول عمر بالایی که دارد در بازار مشهور می باشد و برخی از کشاورزان تمایل دارند برای ابیاری زمین های کشاورزی خود از این نوع شیلنگ استفاده نمایند.

قیمت شیلنگ آب یاسا به صورت عمده در وزن ها و متراژهای مختلف در غالب یک لیست قیمت برای شما آماده شده است.

نمونه تصویری از شیلنگ آب یاسا در زیر شما مشاهده می نمایید:

 

خرید شیلنگ ابیاری

خرید شیلنگ ابیاری بدون واسطه

از جمله راحت ترین کارها برای خرید شیلنگ ابیاری این است که کارخانه و یا فروشنده منصف و حرفه آن را پیدا نماییم و از او شیلنگ مورد نیاز خود را بخریم.

به واقع برای خرید بدون واسطه انواع شیلنگ کشاورزی امروزه پیدا کردن فروشنده ای که بتواند شما را در این امر یاری برساند کار کمی مشکلی است.

برای همین موضوع جهت سهولت انجام عملیات خرید با آسودگی خاطر انواع شیلنگ کشاورزی و صنعتی، پیشنهاد ما شرکت شیلنگ صبرا است.

جهت خرید و فروش انواع شیلنگ صنعتی و کشاورزی می توانید با ما ارتباط بگیرید:
شرکت شیلنگ صبرا
راه های ارتباط با ما:
mobile icon شماره تماس: 09191223482 (آقای معدن دار)
eitaa icon کانال ایتا شرکت: SabraHose@
telegram icon کانال تلگرام شرکت: SabraHose@